AKCE

Pokud máte zájem o uspořádání svatby, oslavy, koncertu nebo v případě jakýchkoliv dotazů
nás kontaktujte e-mailem: info@pivovarholandan.cz nebo na tel. čísle: 725989080.

Po celý rok pro Vás připravujeme koncerty, slavnosti, trhy a mnoho dalších akcí !
O všem Vás budeme pravidelně informovat na našich www a na sociálních sítích.

březen

19bře18:00KVIZOURVědomostní kvíz v hospodě Moderní zábava v hospodě pro všechny. Se svým týmem odpovídáte na otázky všeho druhu. 54 zajímavých otázek a odpovědí 2,5 hodiny skvělé zábavy soutěžíte s ostatními týmy vítěz si odnese cenu.

26bře18:00KVIZOURVědomostní kvíz v hospodě Moderní zábava v hospodě pro všechny. Se svým týmem odpovídáte na otázky všeho druhu. 54 zajímavých otázek a odpovědí 2,5 hodiny skvělé zábavy soutěžíte s ostatními týmy vítěz si odnese cenu.

duben

02dub18:00KVIZOURVědomostní kvíz v hospodě Moderní zábava v hospodě pro všechny. Se svým týmem odpovídáte na otázky všeho druhu. 54 zajímavých otázek a odpovědí 2,5 hodiny skvělé zábavy soutěžíte s ostatními týmy vítěz si odnese cenu.

09dub18:00KVIZOURVědomostní kvíz v hospodě Moderní zábava v hospodě pro všechny. Se svým týmem odpovídáte na otázky všeho druhu. 54 zajímavých otázek a odpovědí 2,5 hodiny skvělé zábavy soutěžíte s ostatními týmy vítěz si odnese cenu.

červenec

13čvn20:00ARGEMA + STRESORArgema je moravská rocková hudební skupina která je známá mnoha pop rockovými hity. Zahrají spolu s kapelou Stressor, která hraje nejznámější rockové hity od českých kapel jako jsou třeba Kabát, Alkehol, Harlej, Škwor, Arakain a další…

Oslavy 

Chystáte se oslavit narozeniny, udělat překvapení své drahé polovičce, mamince, tatínkovi či dětem? Nebo byste se rádi s partou přátel rozloučili se svobodou? Ať už je vaším důvodem k oslavě cokoli, věříme, že pro vás bude náš pivovar tím pravým místem, kde si to skutečně užijete. Společně pro vás vymyslíme oslavu na míru, na kterou budou všichni ještě dlouho vzpomínat.

  

Svatby 

Svatba v pivovaru? To je sen pro každého pivního nadšence! Můžete využít jak vnitřní, tak venkovní prostory. Nabízíme prostor kavárny, zahradu, hřiště a stodolu, kterou lze využít jako taneční parket. V případě zájmu, lze uskutečnit také prohlídku pivovaru. Sice u nás nevaříme, ale můžeme Vám zajistit nebo doporučit catering. Kapacita je 60 hostů. 

KONTAKT

Telefon

+420 725 989 080

 Otevírací doba: 

pondělí – pátek: 7.00 – 20.00
sobota – neděle: 12.00-20.00

 

E-mail

info@kavarnaholandan.cz

Adresa

Pivovar Holanďan
Hlízov 230, 285 32